Сабақ жоспары 3 сынып қазақ тілі

Сабақ жоспарлары қазақ тілінен 3-ші сынып оқушысы.
Сіз осы нұсқасын сабақ жоспарлары 3-у.е.

Сабақтың тақырыбы: «Сыныпта»

Сабақтың мақсаты:

Білімділік: білімдерін толықтыру, Жаңа тақырып бойынша. Логикалық ойлау қабілеттерін дамыту.

Дамытушылық: Грамматикалық тақырыпты өмірмен байланыстыра отырып, оқушыларды
анықтау тәжірибесі.

Тәрбиелік: қайталауға жол қозғалысы ережелері мен Жұмбақтар арқылы. Профилактикалық шараларды жүргізу.

Сабақтың тақырыбы: «Күз айлары»

Сабақтың мақсаты:

Білімділік: Күз туралы түсінік беру. Ерекшеліктері айларынының күз, бейнелеу-оқушыларға табиғат сұлулығын. Сабақ музыка, бейнелеу өнері пәндерімен байланыстыру.

Тәрбиелік: балаларды тәрбиелеу арқылы көркем Бейнеленуі.

Дамытушылық: Логикалық ойлау қабілеттерін дамыту.

Сабақтың барысы:

I. Ұйымдастыру кезеңі.
II. Құрамы модуль.
III. Сабақтың мақсаты, барысы.
IV. Жаңа сабақ.

Модуль-сурет бойынша жұмыс. Жалпы түсінік күз туралы. Сабақ
қоршаған ортаға, атап айтқанда, арнау сабақ айына, өткізілген күз. Ауа-райы
картина, табиғат құбылыстары туралы түсіндіру ана тілінде оқыды. Ол құбылыстар
атауларын бірнеше рет қазақ тілінде, жазу, есте сақтату оқушыларға тыңдату.

Сөздікпен жұмыс:

өтетін сөздердің, сөз тіркестерінің мағынасын түсіндіру, аудару;
дағдыларын қалыптастыру, дұрыс айтуға:
мұғалім мәнерлеп оқиды;
оқушылар қайталап оқиды;
оқушылар кезекпен оқиды;
жасау, сөз тіркестерін;
жасау ұсыныс.

1. Кітап оқу. Күз.

Іске асыру мақсатында әректін 1 оқу-зерттеу пәні мұғалімі тапсырмалар, мысал. Мәтін
өзі перевод, түсіндіреді, оқушыларға мағынасы. Оқу жалғастыру оқушылар.
Оқыту барлық сыныптағы оқушылардың кезекпен.

2. Есте сақтау қабілеті тапсырма. 2 осы мақсатта-тапсырманы орындау. Ауызша
оның қайталаулардан, тақта алдында. Шығармашылық жұмыспен ұштастыру үшін
сөзжұмбақ оқушыларға немесе тізбексөз жасату.

3. Айтылым. Жұмыс сурет бойынша. Басты тақырыбы осы «Күз» тақырыбы бойынша
сондықтан, сөз тіркестерін, қарым-қатынас, сүйемелдеу, қарым-қатынас, әрекет.

4. Сергіту сәті.

5. Жазылым.
4 жазылым-тапсырма. Бір сөзден үлгі бойынша дамыта отырып, құрады ұсыныс сөйлеуге ата-аналар. Бұл сөздер, сөз тіркестеріне, үйрену сұрақтар қоюға байланысты сөйлемдерге.

6. Тілдесім.
Қолданылу бойынша Тілдесім сурет сөйлесу (диалог). Сурет бойынша сұрақ-жауап
. Қайталау тақырыптары табиғаттың өзгеруіне байланысты түсті. Оқушылар суретте
түсті киім, киім айтқызу, өз оқушылары. Осы тақырыпта
жұптық. Сондықтан мен әңгімені мәнерлеп, саналы түрде тапсырмаларды парталас жұптардың
оқуды аяқтау.

V. Сабақты қорытындылау. Бекіту жаңа тақырып:

а) сұрақ-жауап;
а) қайталау атауларының ай күз және жаңа сөздерді;
б) «Күзгі жапырақ» салдырып сурет байқауы оқушылардың эстетикалық талғамын.

VI. Тапсырма.

Сабақтың барысы:

I. Ұйымдастыру кезеңі.
II. Үй тапсырмасын тексеру.
III. Сабақтың мақсатын, барысын айту.
IV. Тапсырма логикалық ойлау. «Кім қай партада?», сұрақ бойынша практикалық жұмыс. Оқушыларды жұмыс, жұппен.
V. Ауызша жұмыс. Қайталау реттік сан есімдерін.

Қазақ тілі 3-сынып

VI. Жазбаша жұмыс. Дағдыларын сауатты жазу.

Қазақ тілі 3-сынып

VII. Жұмбақты оқушылармен тәрбиелік мақсатында оқып, шешім табу, аудару, жол қозғалысы ережесі
қайталау.

Бар үш көзі бар қырағы,
Ашыңыз, кезек өледі.
Өтеріңде көшеден
Бұйрық.

(Т. Жексенбай)

VIII. Үйрету оқушылардың сөйлем құратып үлгі бойынша. Ең қарапайым және ұсыныс жолдарын құрастыру.

IX. Тапсырма беру үй. 5-тапсырманы оқып, жазып келу ұқсас тапсырмалар. Бақылау жұмысқа дайындық.

Сабақтың тақырыбы: «дененің»Адам

I. Ұйымдастыру кезеңі.
II. Үй тапсырмасын тексеру.
III. Сабақтың мақсатын, барысын айту.
IV. Жазу, Тест.

1. * Сызбалар:

2. Органдардың функциялары дене:

3. * Сызбалар:

4. Сөз тіркестерін құрастыр:

5. Шылау емес сөзді?
а) иә
а) жоқ

6. Орнына нүктелерін керекті шылауларды көп қой.

 

Қазақ тілі 3 сынып V. «дене Адам» мини-сочинение на тему.
Кілті:
1.
Қазақ тілі 3 сынып

Қазақ тілі
қызыл ерін жылтыратқышы
үлкен бас
кірпік қысқа
бет сопақ
бұйра шаш

6. Әрі қарай аурухана, дүкен. Дейін бес жұмыс ауруханасының
. Денсаулығыңды үшін жанкүйер.

Қазақ тілі-Тоқсан Сабақ № 1
Бірінші Сынып 3
Сабақтың тақырыбы: Менің бөлмем.
Сілтемелер 1L2W4L2-3
Сабақтың мақсаты Жүйелеу зерттелген тақырып бойынша білімді : «Үй. Пәтер. Бөлме». Оқушылардың танымдық белсенділігін дамыту, наблюдательности, сөйлеу. Тәрбиелеу, өзара сыйластықты, топта жұмыс істей алу
Оқыту нәтижелері оқушылар үшін Жүктелетін сөздік қорын құра білу деген сөз тіркесі, сөйлем. Түсінеді айқындау принципі, қатты және жұмсақ сөз, сопоставят ерекше әріптер қазақ тілінің әріптерімен орыс тілі, тәртібі сөйлемдегі сөздердің қазақ тілінде. Меңгерсе қабілетіне дұрыс қолдана тәуелдік жалғауларының дұрыс жазылуы бөлу, ең бастысы, осмысленно әрі қарай мәтін құрастыру, жіңішке сұрақтар. Өз бетінше талдау жауаптардың сыныптастары. Бірлесіп топтарда жұмыс істейді шешу үшін проблемалық жағдайлар
Негізгі идеялар пайдаланылған сабақтың тақырыбы бойынша Пайдалану сюжетті суреттер, орындау, кластер бөлу үшін бас тақырыбы «Менің бөлмем», жұмысымен танысу, жаңа стратегиялары «Миға шабуыл», «Карусель», жұмыс парағымен бағалау, топтық жұмыс.
Тапсырмалар
Уақыты мұғалімнің Қызметі оқушылардың Қызметі

Психологиялық дайындық
Мотивациялық
Кезең
«Миға шабуыл»

3 мин

10 мин Тілектерін оқушыларға жаңа ашылулар
— Бүгін сабақта қолданылатын болады ереже бойынша үш Т
— Қалай ойлайсыз, қандай болуы мүмкін?
Әзірге балалар жұмыс істейді, мұғалім тіркейді әр оқушыға ордені.
— Қандай пікірі келдік?

— Тексеріңіз өз жорамалдар.
— Кімнің қорытындылар совпали үлгісі бар ма? (Шыдамдылық, еңбекқорлық, шығармашылық)
— Қандай ереже сіз ұнайды қосу бүгінгі сабаққа?
— Жұмысын бағалаңыз бір-біріне тобы Мен әрбір үшін алғысын шығармашылығы өзіңіз келіп тапсырманы сабақ жоспары қазақ тілі орындау үшін.
Топтарға біріктіру түрлері бойынша ордендерінің.
— Есте топта жұмыс істеу ережесін. Ойын «Мен тілеймін саған бүгін…»

Ойлайды өз бетінше, пікір бөліседі, жұппен, содан кейін топпен келіп иіп,

Сөздері әр топтың
Тексереді тақта
Өз ұсыныстарын енгізеді

Ұжымдық бағалау

Рассаживаются топтарға

Проговаривают мінез-құлық ережелері тобы
Вызов 7 мин — Қарастырыңыз фрагменті суреттер, посоветуйтесь және келіңдер иіп, – бұл не?
— ашылады толық сурет үшін тексеру жорамалдар.

— Қалай ойлайсыз,бұл туралы бүгін айтатын боламыз?
— Мақсат қойыңыз
Дербес қарайды
Баяндаманы болжамдар

Бөлме-Бөлме

Өз бетімен шығарады сабақтың тақырыбы: Менің бөлмем.
Формулируют мақсаты

Ұғыну 20 мин — Жұмыс кестесіне ЗХУ
— Есте және жазып алыңыз, сіз білесіз бе «Үй. Пәтер. Бөлме»
— Бөлісу-топта.
— Жазыңыз, сабақ жоспарлары тегін айтар едіңіз тағы біліп, осы тақырып бойынша ма?
— Қабылдау «Карусель»
Мәтінмен танысыңыз .

Бұл менің бөлмем. Бөлмеде екі терезе, бір есік бар.Үстелде компьютер тұр. Еденде әдемі кілем жатыр. Терезеде гүл тұр. Менің бөлмем таза және әдемі.

— Құрыңыз мәтін бойынша 3 жіңішке мәселе. Жазып алыңыз.
— обменяйтесь мәселелерімен байланысты басқа да топтар. Бұл сұрақтар сіздің үй тапсырмасы.
-Пайдалана отырып, кестені притяжательных ұштары вставь керекті әріпті сөзбен түсіндір және аудар.
Менің бөлмем
Менің төсегім
Менің орындығым

_Физминутка «Қоян»
Қабылдау «Карусель»
-Осы сөздерді құрастырыңыз дұрыс ұсыныстар:

(қабатта, тұрамын ,үшінші , мен.
-биік,үйім,менің.
-сөреде ,бар ,көп ,кітап)

-Жасаңыз постер «Менің бөлмем»
— Постер қорғау
Студенттердің өзіндік жұмысы

Өз бетінше жұмыс істейді, содан кейін бөлінеді тобы

Топтық жұмыс.

Алмасу жапырақшасы мәселелерімен

Әрбір парағына жазады топ өз жауап нұсқаңыз.

Өзіндік жұмыс, бір топ тақтаға шығып,қалғандары салыстырылады

Топтарда бөледі, жұмысты өзара құрып,топ постер қорғайды

Оқиды жауаптар дұрыс таңдайды және бағалайды тобы
Рефлексия Бағалау-5 мин — Деп қайталады бүгін сабақта?
— Не білді.
-қабылдау «Синквейн»
— Орындады ма ережесі «үш Т»
қортындысын келтіріңіз;, жинап, бағалау парақтары және санаңыз қанша әр ордендерінің. Сұрақтарға жауап береді

Жазады арналған постере синквейн «сөзіне Бөлме»

Жинайды парақтары
Дерек көздері, құрал-жабдықтар: Оқулықтар, үлестірмелі материалдар, сюжетті суреттер, А-4 қағазы, фломастерлер, тегін сабақ жоспары бағалау парақтары, табақтар мәселелерімен
Кейінгі тапсырмалар мен оқу
Үй тапсырмасы: жұмыс парақтары бойынша мәселелерімен топтарына, қайталау тақырыбы
Талдау және бағалау сабақтың
Бұл бірінші сабақ сериясынан жоспарланған, жалпы сабақ жоспар бойынша. Шақыру сатысында және шығу тақырыбында оқушылардың қиындық туғызды өз мақсаттарына тұжырымдау кезеңінде түсіну тапсырмаларды орындау кезінде қолданды қабылдау «Карусель» жұмыс кезінде мәтінді, бірақ бәрін жақсылап ойластырған үлестірме материал берген топқа бір данасы мәтін. Келесі жолы орындауға арналған ұқсас тапсырмалар ресурстарды дайындау керек әрбір емес,, тобына. Зерттелетін А және С қалсаңыз, бір топта, сондықтан орындау кезінде екінші тапсырманы жасау , мәселелерді мәтінге өз бетінше орындаған оқушысы А ,көмек көрсетті оқушысы С. Оқушы ісіне белсене кірісті өз тобын құрай отырып, сұрақтар мәтінге қателер жіберді, олар исправил арқылы топ мүшелерінің. Бақылай отырып, топтық жұмысты зерттелетін оқушылардың деді қандай қызығушылықпен олар бұл жаңалық. Келесі тапсырма постер құру оқушылар өз топтарында бөлді міндеттері бір-бірімен. Бірінші топта көшбасшылық қабілеттерін көрсете алды оқушысы Ал, екінші топта 3 сынып Қазақ тілі сабақ жоспары тегін скачать оқушы алмады. Постер қорғау кезінде бірінші топ сөз сөйледі сынып оқушысы Бастап көрсете алды енжарлық. Оқушы өзін көп шықты — тақтада, бірақ жауап беру кезінде шығатын елеусіз қателер.

Рефлексия қолданды қабылдау синквейн, қызығушылық, балалар, тыңдап, тек үшінші топқа, қалған үлгерген жоқ. Қорытынды: қорытындылары бойынша ауызша сұрау сабақтан кейін анықтады ,бұл жаңа өткізу түрі сабақ оларға ұнады, ұнады құрып, постер. Сабақ өз мақсатына жетті, бірақ мен кемшіліктері. Мәселен, сіз бейнематериал сабақтың назар аударды болса, бұл-менің көп айтарым, 3-сынып Қазақ тілі пәні сабақ жоспары қайталаймын бірнеше рет тапсырма, жарататын көптеген артық қозғалыс сыныбы бойынша, дұрыс емес ойынды орындау уақыты әр тапсырманы орындау сергіту сәті болады тудыруы бірнеше жігіттер тобының екі оқушы емес, айтты қанша, бағалау парақтары, сондықтан бағалау, өзін және бірін-бірі толық көлемде болмады.
Өзгерістер сабаққа

Қандай өзгерістер внесу:
1.Ойластыру қажет парақтар, бағалау міндетті түрде түсіндіре не үшін және қандай мақсатпен.
2.Ойластыру мүмкіндігі қандай тапсырмалар мазмұны, есептеу кезінде оның орындалуы.
3.Кем не артық қозғалыс және сөйлеу мәні.
4.Жалғастыру бақылау АВС,түзетуге алаңы

Добавить комментарий

Your email address will not be published.